נעים להכיר, Bizi-Coin!

מכונת המזל של העסק

 מכונת מזל עם הרבה שכל!

אנחנו מזימנים אותך להצטרף אל העולם של Digis  כי ככה קונים מדיה בשנת 2021 הכל מדוד וכבר ידוע מראש, אצלנו מקבלים עבודה על כל מטבע "Digi" שמפקידים!
ואם לא מפקידים? אז פשוט המכונה עוצרת למנוחה.
רוצים לקוחות מפקידים, רוצים לנוח? אז פשוט עוצרים נחים 

אין התחייבות אין שום מערכת יחסים לא לטווח ארוך ולא לקצר. הכל נעשה באופן אוטומטי ואין שום משא ומתן או חוזים,  אלא רק כפתור "הפקד" ושורת יתרה.

ממש כמו בסופר, אם שם מפקידים שקלים ומקבלים מוצרים,|
אצלנו, מפקידים Digis ומקבלים לקוחות.c

איך מתחילים

פותחים חשבון משתמש באמצעות טופס ההרשמה את המטבעות שרוצים בהתאם לצורך שלכם בדרך כלל ההפקדה המינימלית היא 80 שקלים בחודש בעבור אחסון אתר ועד כמה שאתם רוצים.

Discovery & Strategy

Lorem ipsum dolor ipiscing elit. Aenean
commodo ligula eget dolor.
Know More

שירות ללא חיוב

השירות ניתן במתנה והוא ממשיך לאורך כל השנה! אין צורך בהפקדות וריטיינרים או בתשלומים ומסמכים..אם אתם לא מפקידים פשוט אתם לא משלמים!.

Time Statistics

Lorem ipsum dolor ipiscing elit. Aenean
commodo ligula eget dolor.
Know More

מה מקבלים

אתם מקבלים פניות אנחנו משקיעים אז זמננו וגם כספנו ואתם..? פשוט ממתינים. אם קיבלתם פניה חדשה מלקוח, החשבון שלכם יחוייב אוטומטית ב”זיגיס”

Manage Projects

Lorem ipsum dolor ipiscing elit. Aenean
commodo ligula eget dolor.
Know More

מינימום הפקדה?

שימו לב שבדרך כלל 80 שקלים בחודש היא העלות אחסון של אתר אך מעבר לזה אין צפי או שום עלות נוספת אלא אם כן תרצו שירות טכנולוגי או לקוחות, לידים ואפילו עסקאות חתומות

Unlimited Sharing

Lorem ipsum dolor ipiscing elit. Aenean
commodo ligula eget dolor.
Know More

היתרונות העיקריים בהקמת אתר לעסק באיידוקס

בניית אתרים לעסקים

בניית אתר תדמית לעסק היא אחד מהצעדים החשובים שיש לעשות בעת ביסוס העסק החדש שלך. אנחנו בחברת איידוקס מתמחים בבניית אתרי תדמית שיווקיים, אינפורמטיביים ויעילים שיקדמו את העסק שלך וירחיבו את מאגר הלקוחות שלך. אתר תדמית הוא כרטיס הביקור המוצלח ביותר והוא מהווה את הפנים של העסק שלך באינטרנט. אתר מושקע ואיכותי מושך מגוון רחב של לקוחות שמתעניינים בשירותי העסק בקלות ובמהירות.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

יעילות מקסימלית במחירים ללא תחרות

הקמת אתר אינטרנט מאפשרת הצעת כל השירותים הקיימים בבית העסק בצורה נוחה ונגישה ללקוח. חשוב לפרט את השירותים אותם אתם מציעים ומומלץ אף להשקיע בבניית חנות וירטואלית, נוחה ומזמינה, שתאפשר לכם להגיע ישירות אל הלקוחות במקסימום יעילות ומינימום הוצאות. אתר שבנוי נכון יאפשר לכם לרכוש את לב הגולשים, לבנות בסיס לקוחות יציב ולהעניק שירותים – בלי לצאת מהבית!

אתר תדמית בהתאמה אישית

היום, בעידן האינטרנט, מרבית הלקוחות יגיעו אליכם דרך גוגל. המגע הראשוני בינכם לבין הלקוחות יתבצע דרך האתר, והלקוחות יגבשו חוות דעת על העסק שלכם לפיו. אתר מושקע, מעוצב ושימושי יבדיל אתכם מעסקים אחרים ויגרום ללקוחות לבחור בשירותים שלכם. בשוק התחרותי של היום, אין  תחליף לאתר תדמית איכותי שישווק את העסק שלכם בחוכמה. אנחנו בחברת איידוקס מתמחים בכלל השירותים הנדרשים בתחום שיווק וקידום אתרים באינטרנט, והצוות המקצועי שלנו ישמח להתאים לכם חבילת שירותים ותוכנית שיווקית שתמנף את העסק שלכם ביעילות ובמהירות, כך שתוכלו לראות תוצאות תוך כמה ימים בלבד! צרו קשר עוד היום לקביעת ייעוץ וקבלת הצעה משתלמת לבניית אתר התדמית שלכם.